Wiadomości

Urządzenie do dezynfekcji jest niezbędne w Twoim domu. Przekonaj się dlaczego!

5 listopada 2020, 14:34, materiał partnera
Pandemia koronawirusa niewątpliwie zmieniła życie każdego – konieczność funkcjonowania w nowej rzeczywistości stała się źródłem szukania praktycznych rozwiązań. Zwłaszcza w zakresie dezynfekcji. Dlaczego jest ważna i dlaczego to właśnie urządzenie do dezynfekcji w obecnej sytuacji jest niezbędnym gadżetem w Twoim domu? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i miej pewność, że odpowiednio dbasz o bezpieczeństwo – swoje i swoich najbliższych!

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

W sytuacji pandemii zaczęliśmy zwracać jeszcze większą uwagę na konieczność mycia i dezynfekcji dłoni. Zastanawiasz się, dlaczego te czynności są tak ważne? Przede wszystkim – skutecznie ograniczają transmisję koronawirusa, jednocześnie chroniąc Cię przed innymi bakteriami i wirusami.

Czym dezynfekować dłonie?

Niestety, jeszcze nie powstało urządzenie do dezynfekcji dłoni, ale na szczęście mamy do dyspozycji specjalistyczne preparaty, pozwalające w zaledwie kilka sekund odkazić skórę i pozbyć się bakterii i wirusów! Robiąc zakupy lub korzystając komunikacji miejskiej, warto korzystać z płynów dostępnych w dozownikach.

Czy warto pamiętać o nawilżaniu skóry?

Jesienna niepogoda, zimny wiatr i działanie zdecydowanej większości płynów odkażających może negatywnie wpływać na kondycję skóry dłoni. Warto pamiętać o systematycznym nawilżaniu. Dzięki temu unikniesz szorstkości i nieprzyjemnego pieczenia.

Jak dezynfekować telefon?

Dezynfekując dłonie, warto pamiętać także o sterylizacji telefonu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie na jego powierzchni gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, w tym także bakterii i wirusów. Jak zrobić to skutecznie? Z pomocą przyjdzie Ci specjalistyczne urządzenie do dezynfekcji, zaprojektowane w taki sposób, by zaskakiwać Cię swoją uniwersalnością! Oprócz odkrżania powierzchni smartfona zapewni możliwość jego jednoczesnego ładowania. Sprawdź, jak działa urządzenie do dezynfekcji Purize Sanibox i przekonaj się, że sprawdzi się także w przypadku drobnch gadżetów i akcesoriów!

Jak dezynfekować drobne gadżety i akcesoria?

Tak samo, jak telefon! Będzie to możliwe, kiedy sięgniesz po urządzenie do dezynfekcji, wykorzystujące technologię światła UV. Purize Sanibox został przygotowany do odkażania kluczy, biżuterii i zegarków, maseczek ochronnych, a także – akcesoriów dziecięcych. Wyposażony w aż trzy programy pracy, pozwoli CI dostosować czas dezynfekcji do Twoich bieżących potrzeb.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości