Wiadomości

Słoneczna do przebudowy. Możesz zgłosić swoje uwagi

5 listopada 2020, 10:10
W przyszłym roku miasto zamierza zająć się przebudową ul. Słonecznej. Jednak zanim dojdzie do realizacji inwestycji, władze Gorzowa chcą poznać zdanie mieszkańców na temat przebudowy drogi. Gorzowianie mogą swoje opinie i uwagi zgłaszać do środy 18 listopada.

Projekt przebudowy ul. Słonecznej zakłada remont jezdni, a także przebudowę chodników i zatok parkingowych. Wzdłuż ulicy zostaną również wyznaczone miejsca do parkowania na chodniku. Poza wyznaczonymi miejscami postojowymi, zostaną ustawione słupki blokujące przed nielegalnym parkowaniem. Zmian doczekają się również przejścia dla pieszych. Pasy przy skrzyżowaniu z ul. Olimpijską zostaną doświetlone, a w rejonie skrzyżowania z ul. Polarną zostanie wybudowane wyniesione przejście dla pieszych, które zostanie doświetlone. Prace miałyby zostać przeprowadzone w 2021 roku.

Jednak zanim miasto zajmie się realizacją inwestycji, chce poznać zdanie mieszkańców na temat planów przebudowy ul. Słonecznej. Dlatego biuro konsultacji społecznych i rewitalizacji zachęca gorzowian do zapoznania się z projektem i zgłaszania swoich uwag i opinii.

Projekt został zamieszczony w załącznikach znajdujących się na stronie gorzow.konsultacjejst.pl/konsultacje-spoleczne – tam można również zgłaszać swoje opinie. Ponadto można to zrobić pod numerem 95 735 56 85, mailowo na adres bsr@um.gorzow.pl lub pisemnie na adres Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego (ul. Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wielkopolski). Projekt przebudowy został zamieszczony również w oknach Centrum Charytatywnego im. Jana Pawła II przy ul. Słonecznej 62-63 (naprzeciwko sklepu Stokrotka).

Miasto czeka na opinie i uwagi mieszkańców do środy 18 listopada 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości