Wiadomości

Rossmann przedłuża promocję dla seniorów

2 listopada 2020, 12:15
Sieć drogerii Rossmann postanowiła o przedłużeniu specjalnej promocji dla osób powyżej 60 roku życia. Każdy senior robiący zakupy w sklepach stacjonarnych w godz. od 10 do 12 otrzyma 10% zniżkę. Promocja trwa do piątku 13 listopada.

Od czwartku 15 października w sklepach spożywczych, w urzędach pocztowych, drogeriach i aptekach obowiązują godziny dla seniorów, co oznacza że w godz. 10-12 zakupy mogą zrobić tylko osoby powyżej 60 roku życia. Z tej okazji sieć drogerii Rossmann postanowiła wprowadzić specjalną promocję dla seniorów, która właśnie została przedłużona aż do piątku 13 listopada.

Osoby powyżej 60 roku życia, które będą robiły zakupy w wyznaczonych godzinach otrzymają 10% zniżkę. Promocja nalicza się automatycznie przy kasie podczas transakcji. - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy was zachęcić do korzystania z tego przywileju. W tym czasie w sklepach jest mniej klientów i łatwiej zachować tzw. dystans społeczny – podkreśla Jakub Jankowski z działu prasowego Rossmanna.

Rabat na zakupy w Rossmannie o wysokości 10 proc. (z wyjątkiem parafarmaceutyków, alkoholu oraz mleka początkowego) przysługuje klientom powyżej 60 roku życia, którzy robią zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12. Rabat nie dotyczy zakupów w drogerii internetowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości