Wiadomości

Czytelniczka: Złodziej się natrudził, aby ukraść mój rower

24 października 2020, 21:23
fot. czytelniczka Paulina
W nocy z piątku na sobotę w bloku przy ul. Walczaka na osiedlu Magnolia Park doszło do kradzieży roweru. Złodziej natrudził się, ponieważ rower z dziecięcym fotelikiem został skradziony z trzeciego piętra. Pani Paulina, właścicielka jednośladu liczy, że wspólnymi siłami uda się odnaleźć rower.

Do portalu gorzowianin.com zwróciła się czytelniczka Paulina z prośbą o pomoc w sprawie kradzieży jej roweru. Jednoślad został skradziony w nocy z piątku 23 października na sobotę 24 października z bloku przy ul. Walczaka na osiedlu Magnolia Park.

Rower był z dziecięcym fotelikiem i stał na klatce schodowej na trzecim piętrze, miał zapięcie. Mało tego, wejście do bloku jest zabezpieczone kodem na domofonie, natomiast drugą opcją otwarcia drzwi są klucze. Nie wiadomo jak złodziejowi udało się wejść do klatki schodowej.

- Złodziej pofatygował się i zniósł rower z trzeciego piętra. Jak można być tak podłym człowiekiem, żeby ukraść komuś czyjąś własność? Dodatkowo ukraść rower, który jest własnością mamy i dziecka o czym świadczył fotelik. Oby karma wróciła do takiego gada! - opowiada pani Paulina, właścicielka skradzionego roweru.

Sprawa została zgłoszona na policję. Pani Paulina liczy, że wspólnymi siłami uda się znaleźć skradziony rower.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości