Wiadomości

Gorzów: Policjanci i mieszkańcy szukają zaginionej 74-latki

20 października 2020, 09:31, red
fot. archiwum
Od poniedziałkowego wieczoru policja wraz z mieszkańcami Gorzowa szukali starszego małżeństwa, które wyszło z domu i zaginęło. We wtorek nad ranem został odnaleziony mąż kobiety, natomiast 74-letnia Władysława, która porusza się za pomocą balkonika została odnaleziona po godz. 12.

W poniedziałek 19 października po godz. 22 otrzymywaliśmy sygnały od naszych czytelników, że w parku 750-lecia jeżdżą policyjne radiowozy oraz chodzą ludzie z latarkami. Jak się okazało, wszyscy szukali zaginionego, starszego małżeństwa.

- Seniorzy wyszli w poniedziałek wieczorem z domu, ponieważ mieli pójść do lekarza, ale nie wrócili do domu. Mąż kobiety został odnaleziony we wtorek 20 października przed godz. 8 rano w okolicach działek przy ul. Szarych Szeregów. Cały czas trwają natomiast poszukiwania 74-letniej Władysławy, która porusza się przy pomocy trójkołowego balkoniku. Niestety mężczyzna nie jest w stanie przekazać informacji, gdzie może być jego żona – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Cały czas trwają poszukiwania zaginionej 74-letniej Władysławy Frątczak. Dlatego apelujemy o natychmiastowy kontakt pod numerem 112 wszystkich, którzy widzieli zaginioną kobietę, bądź posiadają informację na temat miejsca, w którym się znajduje

AKTUALIZACJA

godz. 12.27 – Jak informuje policja, zaginiona 74-letnia Władysława została odnaleziona. Przytomna kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

- Dziękuję wszystkim mieszkańcom za pomoc w poszukiwaniach. Dzięki temu możliwe było wcześniejsze odnalezienie 86-latka, a teraz jego żony – podkreśla Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości