Wiadomości

Pijany i bez uprawnień uciekał oplem przed policją [film i zdjęcia]

18 października 2020, 11:11, red
fot. Dawid Nowakowski
Policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać kierowcę opla do kontroli. Jednak mężczyzna zaczął uciekać i swoją podróż zakończył na drzewie pomiędzy blokami przy ul. Jagiełły. Mężczyzna próbował kontynuować ucieczkę pieszo, po tym jak rozbił auto, ale szybko został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że 26-latek nie posiada uprawień do kierowania, a do tego był pod wpływem alkoholu.

W niedzielę 18 października po godz. 3 w nocy policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę opla. Mężczyzna jednak zignorował sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać ul. Walczaka w kierunku ronda turbinowego. Na nagraniu przysłanym przez czytelnika Sebastiana widać, jak kierowca opla pędzi w dół ul. Walczaka, a następnie na rondzie turbinowym nie jest w stanie opanować auta, przez co przelatuje prosto przez rondo i rozbija auto na drzewie pomiędzy blokami przy ul. Jagiełły.

- Kierujący oplem, po tym jak rozbił auto próbował jeszcze uciekać pieszo. Został szybko zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że 26-letni kierowca opla nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania, a do tego był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie blisko 1 promil alkoholu – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

26-latek będzie odpowiadał nie tylko za jazdę bez uprawnień oraz pod wpływem alkoholu, ale również za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli za co grozi do 5 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Policyjny pościg na Walczaka

1/5 Policyjny pościg na Walczaka

2/5 Policyjny pościg na Walczaka

2/5 Policyjny pościg na Walczaka

3/5 Policyjny pościg na Walczaka

3/5 Policyjny pościg na Walczaka

4/5 Policyjny pościg na Walczaka

4/5 Policyjny pościg na Walczaka

5/5 Policyjny pościg na Walczaka

5/5 Policyjny pościg na Walczaka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości