Wiadomości

Wypadek na Pomorskiej. Nie jeżdżą tramwaje

17 października 2020, 10:31
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W sobotni poranek przy ul. Pomorskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu marki seat. Kierująca seatem wpadła w poślizg i uderzyła w słup oświetleniowy do którego była podłączona trakcja tramwajowa. Siła uderzenia była tak duża, że słup został przewrócony, a trakcja zerwana. Ruch tramwajów został wstrzymany.

W sobotę 17 października około godz. 9.30 przy ul. Pomorskiej, tuż przed rondem Solidarności doszło do wypadku z udziałem kierującej samochodem osobowym marki seat. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie i policja.

Jak się okazało, kobieta kierująca seatem zjeżdżała w dół ul. Pomorską. Tuż przed rondem Solidarności wpadła w poślizg i straciła panowanie nad autem, które zjechało na lewą stronę i uderzyło w słup oświetleniowy. Siła uderzenia była tak duża, że betonowy słup został dosłownie ścięty. Poszkodowana kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Jak się okazało do słupa była podłączona trakcja tramwajowa, która została zerwana. W związku z tym ruch tramwajów został wstrzymany do odwołania.

- Uwaga w związku ze zdarzeniem drogowym, jakie miało miejsce przy ul. Pomorskiej nie kursują tramwaje linii nr 1. W relacji Silwana - Zakład Energetyczny uruchomiono zastępczą komunikację autobusową T1. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy w komunikacie Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości