Wiadomości

Warty przywozi z Nysy jeden punkt

10 października 2020, 19:58, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak/archiwum
Z jednym punktem przyjeżdżają z Nysy piłkarze Warty Gorzów. Warciarze stracili bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym, podyktowanym w ostatniej minucie meczu.

Polonia Nysa – Warta Gorzów 1:1 (0:1)

Dla znajdującej się w strefie spadkowej Polonii Nysa, każdy punkt jest na wagę złota. Nawet remis jest cenniejszy, niż przegrana jedną bramką. I gdyby nie dość kontrowersyjna decyzja sędziego, który podyktował rzut karny w 90 minucie spotkania, gorzowianie cieszyliby się z trzech meczowych punktów.

Co takiego stało się na polu karnym Warty, że sędzia podyktował 11-stkę? Na nagraniu udostępnionym przez Wartę Gorzów z kamery umieszczonej tuż za bramką widać, jak jeden z zawodników Warty próbuje odbić głową piłkę, która leci w kierunku pola karnego. Odbija nie głową, lecz plecami. Tego sędzia nie zauważył, zauważył natomiast odbicie piłki ręką, bądź ewentualnie ramieniem. Stąd decyzja o rzucie karnym.

Bramkę dającą Warcie prowadzenie zdobył już na początku meczu – w 8 minucie Łukasz Zakrzewski. Natomiast egzekutorem karnego w drużynie Polonii Nysa był Adam Setla.

Kolejny mecz Warta Gorzów rozegra przed własną publicznością – będzie to w najbliższą sobotę, 17 października o godzinie 14:30 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej. Bezpośrednia transmisja na żywo z meczu Warta Gorzów - ROW 1964 Rybnik będzie dostępna na stronach internetowych Warty w systemie PPV. Początek transmisji z Gorzowa o godzinie 14:25.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości