Wiadomości

Karetka z 14-latkiem ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

9 października 2020, 20:17, red
fot. archiwum
Ratownicy z gorzowskiego pogotowia podczas interwencji na starej żwirowni koło Kłodawy mieli nie lada problem. Pojazd z 14-letnim pacjentem w środku, utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek wezwano strażaków.

W piątek 9 października około godz. 18 na terenie starej żwirowni pomiędzy Gorzowem, a Kłodawą doszło do wypadku. 14-letni chłopiec spadł z rampy i potrzebował pomocy medycznej. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia.

Kiedy poszkodowany nastolatek został przetransportowany do karetki przez ratowników medyczny, pojazd wyruszył w drogę do szpitala w Gorzowie. Niestety podczas powrotu, karetka z pacjentem zakopała się w błocie. Pomimo prób, załodze pogotowia nie udało się wyjechać i pojazd utknął na dobre. Dlatego też na miejsce zostały zadysponowane do pomocy trzy zastępy straży pożarnej.

- Poszkodowany 14-latek był przytomny, został przekazany do drugiej karetki, która przyjechała na miejsce i odwiozła pacjenta do szpitala. Natomiast strażacy zajęli się wyciągnięciem karetki, która się zakopała w błocie. Cała akcja zakończyła się sukcesem – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości