Wiadomości

Golas znów zaczepia kobiety w rejonie cmentarza

6 października 2020, 18:01, ak
fot. archiwum
We wtorkowe popołudnie nagi mężczyzna ponownie pojawił się w rejonie cmentarza przy ul. Żwirowej. To kolejny przypadek w tym miejscu w ciągu ostatnich miesięcy. Tym razem mężczyzna zaczepił kobietę przy wyjściu z nekropolii od strony ul. Słowiańskiej w pobliżu kładki prowadzącej na os. Staszica.

Od kilkunastu miesięcy na cmentarzu komunalnym przy ul. Żwirowej w Gorzowie pojawia się mężczyzna, który obnaża się przed kobietami. Chociaż za każdym razem na miejsce jest wzywana policji, to golas pozostaje wciąż nieuchwytny. Również we wtorek 6 października przed godz. 15 nagi mężczyzna ponownie pojawił się w rejonie cmentarza – tym razem przy wyjściu z nekropolii od strony ul. Słowiańskiej w pobliżu kładki prowadzącej na os. Staszica.

- Policja została wezwana na miejsce przez kobiety, przed którymi obnażał się zboczeniec. Niestety pomimo interwencji policji, straży miejskiej czy ochrony, mężczyzna nadal straszy kobiety, które odwiedzają groby swoich bliskich. Kiedy na cmentarzu zrobi się bezpiecznie? - opowiada czytelnik Ryszard. Za każdym razem schemat działania golasa jest taki sam - mężczyzna podbiega do kobiet znajdujących się na cmentarzu lub w jego rejonie, pokazuje swoje nagie ciało i ucieka w krzaki. - Zanim na miejsce przyjeżdża policja, mężczyzna odnajduje swój plecak z ubraniami i ucieka - opowiada z kolei pan Jerzy.

Policja potwierdza, że rzeczywiście otrzymała we wtorkowe popołudnie takie zgłoszenie. - Mężczyzna w rejonie kładki przy Słowiańskiej pokazał swoje nagie ciało kobiecie, a następnie uciekł. Wysłaliśmy na miejsce kilka policyjnych patroli, które sprawdziły teren parku oraz cmentarza. Niestety nie udało się zatrzymać mężczyzny. Sprawę traktujemy bardzo poważnie i mamy nadzieję, że to tylko kwestia czasu jak zatrzymamy tę osobę - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości