Wiadomości

Iversen wciąż w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia?

5 października 2020, 18:21, Marcin Kluwak
fot. Patryk Stachowiak
Wiemy już nieco więcej o stanie zdrowia Nielsa Kristiana Iversena. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów uległ poważnemu wypadkowi, podczas półfinałowego meczu z Betardem Sparta Wrocław. Duńczyk jest w szpitalu, wciąż trwają badania.

Do feralnego wypadku na torze doszło podczas 10 biegu, kiedy to pod taśmą startową stanęli między innymi Iversen i Woffinden. W ferworze walki, przy wjeździe na drugi łuk upadał Iversen, po którym przejechał, atakujący go Woffinden. Obaj z ogromnym impetem uderzyli o tor. DO zawodników wyjechały dwie karetki. Karambol wyglądał makabrycznie.

Kilka godzin temu wrocławska Sparta poinformowała o stanie zdrowia Woffindena. - Wczoraj w Gorzowie doznał złamania piątej kości śródręcza z przemieszczeniem. Niestety, dla Tajskiego sezon się zakończył – czytamy w komunikacie.

O wiele lepsze informacje płyną z gorzowskiego szpitala. Tam trafił Niels Kristian Iversen. 

- Na chwilę obecną nie zdiagnozowano o Nielsa żadnych uszkodzeń ciała. Nie ma żadnych złamań ani zwichnięć. Jest obolały, lekarze wciąż przeprowadzają badania – mówi Tomasz Michalski, dyrektor KS Stal Gorzów.

Według naszych informacji Niels Kristian Iversen ma jutro opuścić gorzowski szpital. Czy będzie w stanie pojechać w meczu finałowym z leszczyńską Unią, zadecydują najbliższe dni.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości