• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierowca volkswagena uderzył w toyotę, a następnie w płot

5 października 2020, 17:29
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie w podgorzowskich Ciecierzycach doszło do poważnego wypadku z udziałem volkswagena i toyoty. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo i uderzył w toyotę, a następnie wbił się w ogrodzenie jednego z domów.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie z miejsca wypadku otrzymaliśmy od czytelnika pod numerem 45 00 66 400. W poniedziałek 5 października około godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Świetlanej i Różanej w podgorzowskich Ciecierzycach.

- 21-latek kierujący volkswagenem wyjeżdżając z ul. Różanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym ul. Świetlaną kierowcą toyoty. Kierujący toyotą z obrażeniami ręki został przetransportowany do gorzowskiego szpitala – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Według wstępnych ustaleń, kierujący toyotą doznał złamania ręki.

Po tym jak 21-latek uderzył volkswagenem w toyotę, wbił się następnie w ogrodzenie jednego z domów, które zostało zniszczone. Kierujący volkswagenem doznał powierzchownych obrażeń.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości