Wiadomości

Jaki będzie skład Stali w 2021 roku?

1 października 2020, 11:22, mk
Jest Woźniak, wciąż nieoficjalnie mówi się o przejściu do Gorzowa Vaculika. Krzysztof Kasprzak dostał zielone światło na transfer i ma zasilić grudziądzki GKM. Mimo że oficjalnie okno transferowe jeszcze nie ruszyło, większość zawodników w PGE Ekstralidze znalazła swój klub.

Jak wygląda skład gorzowskiej Stali na rok 2021? Wygląda na to, że będzie to zespół dość mocny, bo „odpadną” najsłabsze ogniwa. Oficjalnie kontrakty przedłużyli już Szymon Woźniak oraz Rafał Karczmarz. Ten drugi ma zająć pozycję zawodnika do lat 24. Klub, choć jeszcze tego nie potwierdził, dogadał się też z Andersem Thomsenem i Bartoszem Zmarzlikiem. Od kilku tygodni głośno też mówi się o tym, że z Zielonej Góry do Gorzowa wrócić ma Martin Vaculik.

Ze składu wypadnie Krzysztof Kasprzak. Zawodnik ten, mimo awansu do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, nie ma już czego szukać w Gorzowie. Jeżdżący nieprzerwanie w Stali od 2012 roku Kasprzak, wciąż wysoko się ceni. Nieoficjalnie mówi się, że ma zastąpić w Grudziądzu Krzysztofa Buczkowskiego, który również po wieloletniej karierze, opuszcza GKM. Jeżeli KK nie dogada się w Grudziądzu, być może zabraknie dla niego miejsca w PGE Ekstralidze.

Oficjalnie okno transferowe w najsilniejszej żużlowej lidze świata rusza 1 listopada.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości