Tramwajem nie dojedziemy na Wieprzyce

29 września 2020, 10:30, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Przez około 3-4 tygodnie mieszkańcy Gorzowa, którzy będą chcieli dojechać na os. Słoneczne czy Wieprzyce, będą mogli to zrobić wyłącznie autobusem. Linia tramwajowa nr 1 będzie kursowała jedynie do przystanku „Zakład Energetyczny”. A wszystko przez prace budowlane przy ul. Kostrzyńskiej

Od poniedziałku 28 września tramwaje linii nr 1 nie kursują w stronę Wieprzyc. Tramwaje jeżdżą od przystanku „Zakład” Energetyczny do pętli na Silwanie. Z kolei pasażerowie, którzy będą chcieli dostać się na os. Słoneczne lub Wieprzyce, będą musieli skorzystać z autobusu komunikacji zastępczej T2, która będzie kursowała w wydłużonej relacji Wieprzyce – os. Piaski – Wieprzyce.

A wszystko przez prace budowlane, które są prowadzone przy ul. Kostrzyńskiej oraz na wiadukcie nad torami kolejowymi. Urzędnicy obiecują, że utrudnienia potrwają około 3-4 tygodnie.

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że miejscem przesiadki z autobusu T2 na tramwaj linii 1, jadący w kierunku Silwany jest przystanek „Zakład Energetyczny”. Natomiast z tramwaju linii nr 1 na autobus T2 jadący w kierunku Wieprzyc należy wysiąść na przystanku Zakład Energetyczny i następnie przejść około 150 metrów do tymczasowego przystanku „Orląt Lwowskich”, znajdującego się na wysokości hotelu.

przypomina, iż bilety jednorazowe pełnią również funkcję biletów czasowych, które są ważne 45 minut od momentu skasowania i umożliwiają dowolną ilość przesiadek w czasie ważności biletu.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x