Wiadomości

Praca wre na Myśliborskiej [zdjęcia]

29 września 2020, 08:00, red
fot. Urząd Miasta Gorzowa
Pierwsza połówka nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej, Dobrej i Mironickiej jest już praktycznie gotowa. W poniedziałek 28 września wykonawca inwestycji wylewał pierwszą warstwę asfaltu na nowej drodze.

W ubiegłym tygodniu portal gorzowianin.com informował o tym, że wykonawca rozbudowy ul. Myśliborskiej skupia się obecnie przede wszystkim na budowie nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej, Dobrej i Mironickiej, które będzie dwupasmowe. Wówczas na zdjęciach z drona było widać zarysy nowego ronda, a w tym tygodniu pierwsza połówka ronda jest już praktycznie gotowa.

W poniedziałek 28 września wykonawca inwestycji, firma Budomex S.A. rozpoczęła wylewanie pierwszej warstwy asfaltu na części ronda od strony ul. Dobrej oraz w ciągu ul. Myśliborskiej do wjazdu do IHARu. Tym samym druga część ronda powinna być gotowa najpóźniej w połowie października.

Oprócz budowy nowego ronda przy ul. Dobrej, wykonawca ma jeszcze do ułożenia drugą warstwę asfaltu na nowym rondzie przy ul. Berlińskiej czy montaż lamp led. Jednak wszystko wskazuje na to, że inwestycja zostanie zrealizowana w terminie, a może nawet szybciej.

Według umowy z miastem, Budomex S.A. ma czas do 23 listopada 2020 roku na zakończenie inwestycji. Koszt rozbudowy ul. Myśliborskiej od ronda Europejskiego do skrzyżowania z ul. Dobrą i Mironicką to ponad 17,8 mln zł.

Fotoreportaż


1/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

1/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

2/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

2/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

3/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

3/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

4/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

4/4 Wylewany asfalt na rondzie przy Dobrej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości