Rowerzysta potrącony przez śmieciarkę [zdjęcia]

28 września 2020, 15:54, red
fot. Dawid Nowakowski
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Szarych Szeregów i bocznej drogi prowadzącej do bloków przy ul. Walczaka doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę śmieciarki. Na szczęście 24-letniemu rowerzyście nic poważnego się nie stało.

Do wypadku z udziałem rowerzysty i śmieciarki doszło w poniedziałek 28 września, kilka minut po godz. 15 przy ul. Szarych Szeregów. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer telefonu 45 00 66 400 oraz na portalu gorzowianin.com. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Rowerzysta jechał ścieżką rowerową wzdłuż ul. Szarych Szeregów, natomiast kierujący śmieciarką skręcał w prawo w boczną drogę prowadzącą do bloków przy ul. Walczaka.

- 34-letni kierowca śmieciarki podczas skrętu w prawo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił jadącego ścieżką rowerową 24-letniego rowerzystę. Na szczęście potrąconemu mężczyźnie nic poważnego się nie stało – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x