Seria zdarzeń na gorzowskich drogach

26 września 2020, 16:03, mk
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Kolejny fatalny dzień na gorzowskich drogach. Padający wciąż deszcz sprawia, że dochodzi do wielu kolizji oraz poważniejszych zdarzeń Policja apeluje o rozsądek i ściagnięcie nogi z gazu, gdyż podczas takiej pogody łatwo jest stracić panowanie nad pojazdem.

Tak właśnie było na 85 kilometrze drogi ekspresowej S3, tuż przed węzłem Gorzów Wielkopolski Zachód. W tym miejscu bardzo często dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Jest to chyba najbardziej „kolizyjny” odcinek na całej długości drogi S3 w okolicach Gorzowa.

Na wspomnianym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów – nissana oraz auta marki kia. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Do kolejnego zdarzenia na S3 doszło w okolicach Skwierzyny. Kierujący BMW wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne. Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i służby drogowe. Poszkodowany – kierowca BMW został zabrany do szpitala.

Wcześniej do groźnego zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Gorzowem, a Barlinkiem. Tuż za Łubianką, kierujący osobową hondą nie opanował pojazdu, zjechał na pobocze i dachował.

Do kolizji dochodziło również w innych miejscach – np. na DK22 w miejscowości Zdroisko. Z kolei wczesnym porankiem doszło do zdarzenia w miejscowości Jenin. Tam kierujący toyotą wypadł z drogi i uderzył w przydrożny płot.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości