Wiadomości

Śmiertelne potrącenie na Żwirowej [zdjęcia]

21 września 2020, 20:06, red
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy wieczór przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do dramatycznego potrącenia starszej kobiety przez 20-latka kierującego fordem. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 89-letniej kobiety.

W poniedziałkowy wieczór 21 września około godz. 19.30 doszło do tragicznego w skutkach potrącenia przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Według wstępnych ustaleń, starsza kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych koło przystanku autobusowego na wysokości głównej bramy cmentarza. Kiedy była na pasach została potrącona przez kierującego fordem. Na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz pogotowie.

Niestety potrącona kobieta zginęła na miejscu. - Potwierdzam, że doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają wszystkie okoliczności wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ulica Żwirowa jest obecnie zablokowana. Jak informuje Miejski Zakład Komunikacji, autobusy linii 111 kursują objazdem przez ul. Wyszyńskiego, Kłodawę, Chwalęcice do pętli Cmentarz Brama II. 

AKTUALIZACJA

- Kierujący fordem jechał ul. Żwirową od strony miasta w kierunku Chwalęcic. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają w jakich dokładnie okolicznościach 20-letni kierowca forda potrącił 89-letnią kobietę - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie

Kierowca forda, który jechał w kierunku Chwalęcic, po tym jak potrącił 89-latkę, zawrócił i zaparkował samochód w zatoczce autobusowej, po przeciwnej stronie jezdni, przodem w kierunku centrum Gorzowa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

1/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

2/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

2/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

3/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

3/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

4/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

4/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

5/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

5/5 Śmiertelne potrącenie kobiety przy ul. Żwirowej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości