Gorzów: Brutalnie pobił swoją byłą partnerkę

21 września 2020, 19:40, ak
fot. archiwum
W piątkowe popołudnie w jednym z mieszkań przy ul. Słonecznej w Gorzowie doszło do brutalnego pobicia młodej kobiety przez jej byłego partnera. Ciężko ranna kobieta trafiła szpitala. Natomiast mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. W poniedziałek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Wszystko działo się w piątek 18 września po godz. 15 przy ul. Słonecznej. W jednym z mieszkań doszło do brutalnego pobicia kobiety przez jej byłego partnera. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelniczki.

- Jestem sąsiadką tej kobiety, i to co tam się wydarzyło to jakiś dramat. Kobieta została ciężko pobita przez byłego konkubenta, a wcześniej pocięta szkłem z butelki. Sąsiadka była przetrzymywana w domu. On nie chciał jej wypuścić, aby nie zawiadomiła nikogo o tym pobiciu. Wszystko działo się na oczach dzieci. Poszkodowana nie dostała wsparcia psychologicznego, ani ona ani dzieci. – mówi portalowi gorzowianin.com czytelniczka, która chce pozostać anonimowa.

Na szczęście udało się wezwać służby i pomóc kobiecie. Ranna kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala. Natomiast mężczyzna został zatrzymany przez policję.

- Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut związany z przestępstwem przeciwko życiu i zdrowiu z artykułu 157 § 1 kodeksu karnego, który mówi o tym, że kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Prokurator prowadzący sprawę złożył wniosek o tymczasowy, 3-miesięczny areszt dla mężczyzny. W poniedziałek 21 września sąd zdecydował, że przychyli się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztuje mężczyznę – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x