Zderzenie motocykla i mazdy. Motocyklista był reanimowany [zdjęcia]

15 września 2020, 12:25, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie doszło do dramatycznego wypadku. Kierujący mazdą zderzył się z motocyklistą. Siła uderzenia była tak duża, że boczne drzwi w aucie zostały całkowicie zniszczone. Motocyklista był reanimowany, został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

We wtorkowe przedpołudnie 15 września przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mazda i motocyklisty. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie i policja.

Motocyklista jechał ul. Kobylogórską w stronę centrum, natomiast kierujący mazdą poruszał się od strony centrum. - 22-letni kierowca mazdy skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo ul. Kobylogórską 30-letnim mężczyźnie poruszającym się motocyklem crossowym  i doprowadził do zderzenia - opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była tak duża, że boczne drzwi w aucie zostały całkowicie zniszczone. - 30-latek kierujący motocyklem był reanimowany przez strażaków, którzy jako pierwszy przybyli na miejsce zdarzenia. Następnie mężczyzna został przekazany załodze pogotowia i przewieziony do gorzowskiego szpitala - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Droga w miejscu wypadku jest obecnie zablokowana.

AKTUALIZACJA

- Niestety pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 30-letniego motocyklisty. Mężczyzna zmarł w szpitalu - mówi Jaroszewicz.

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie motocykla i mazdy

1/3 Zderzenie motocykla i mazdy

2/3 Zderzenie motocykla i mazdy

2/3 Zderzenie motocykla i mazdy

3/3 Zderzenie motocykla i mazdy

3/3 Zderzenie motocykla i mazdy

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości