Festiwal smaków wraca do Gorzowa

14 września 2020, 21:09, ak
Pierwszy weekend października w Gorzowie zapowiada się wyjątkowo smakowicie. Wszystko dzięki Festiwalowi Smaków Food Trucków, który odbędzie się na placu Grunwaldzkim. Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym wydarzenia.

VI Festiwal Smaków Food Trucków miał się odbyć pod koniec marca w Gorzowie, ale ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzone restrykcje została odwołana. Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość. Food trucki wracają do Gorzowa. Tym razem impreza ma się odbyć w sobotę 3 października i niedzielę 4 października na placu Grunwaldzkim.

Jak informują organizatorzy, food trucki będą czynne w sobotę w godz. 12-21, a w niedzielę 12-20. Wszyscy wystawcy będą zobowiązani do przestrzegania reżimu sanitarnego, strefa gastronomiczna będzie na bieżąco dezynfekowana, natomiast pomiędzy food truckami i stolikami będą zachowane należne odległości. Organizatorzy apelują do gości o zachowanie dwumetrowej odległości podczas stania w kolejce oraz o zasłanianie ust i nosa podczas składania zamówienia. Na terenie placu będą rozstawione pojemniki z płynem dezynfekującym.

Na Festiwalu Smaków Food Trucków każdy znajdzie coś dla siebie, od łakoci i witamin po naprawdę grubą wyżerkę. Soczyste burgery, azjatyckie specjały, meksykańskie burrito, chrupiące fryty, a może hiszpańskie słodycze? Już niedługo podamy informację o food truckach, które tym razem pojawią się w Gorzowie.

Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym od pierwszej edycji festiwalu.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x