Wiadomości

Poważne potrącenie na przejściu dla pieszych [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 14:11, red
fot. Anna Kluwak
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło potrącenia pieszego przez kierującą osobową toyotą. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W czwartek 20 sierpnia około godz. 13.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia kobiety przez kierującą toyotą. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie

74-letnia kierująca toyotą jechała ul. Piłsudskiego w kierunku ronda Piłsudskiego i na oznakowanym przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Niepodległości potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę. Do potrącenia doszło na pasach od strony apteki.

Siła uderzenia była tak duża, że przednia szyba w aucie została rozbita, natomiast samochód zatrzymał się kilkanaście metrów za pasami. Z kolei na jezdni widać ślady krwi. Potrącona kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala z poważnymi obrażeniami.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Kierowcy jadący ul. Piłsudskiego od ronda Górczyńskiego są kierowani objazdem przez ul. Niepodległości.

AKTUALIZACJA

godz. 14.37 - Lewy pas ul. Piłsudskiego w stronę ronda Piłsudskiego został odblokowany. Policjanci prowadzą na miejscu czynności pod wypadek. Czekamy na wieści ze szpitala o obrażeniach potrąconej kobiety.

Fotoreportaż


1/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

1/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

2/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

2/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

3/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

3/3 Kierująca toyotą potrąciła pieszą

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości