Wiadomości

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy peugeota

17 sierpnia 2020, 13:39, ak
fot. czytelnik Arek
W sobotni wieczór w podgorzowskim Wawrowie doszło do obywatelskiego zatrzymania 45-letniego kierowcy peugeota, który był pijany. Jak się okazało mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowania.

W sobotni wieczór 15 sierpnia około godz. 19.30 w podgorzowskim Wawrowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Informację na ten temat oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika Arka na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Postronne osoby widziały osobowego peugeota, którego styl jazdy wskazywał na to, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Te przypuszczenia potwierdziły się, kiedy doszło do obywatelskiego zatrzymania 45-letniego mężczyzny, który siedział za kierownicą peugeota. Na miejsce został wezwany patrol policji.

- 45-letni mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowania. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości