Wiadomości

Chcesz mieszkanie komunalne? To je najpierw wyremontuj

18 sierpnia 2020, 13:43, red
fot. archiwum
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 28 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Ofert można składać 31 sierpnia.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2020, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 28 mieszkań komunalnych do remontu. Najemcy muszą wykonać remont we własnym zakresie. Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 21,85 m.kw. do 79,01 m.kw, które znajdują się m.in. przy Chrobrego, Kwiatowej, Sikorskiego, Marcinkowskiego, Kobylogórskiej, Kazimierza Wielkiego, Koniawskiej, Krótkiej, Pocztowej, Zielonej, Mieszka I, Zbąszyńskiej czy Fabrycznej.

Dokładny wykaz 28 mieszkań oraz tego jakie prace należy w nich wykonać znajdziesz TUTAJ. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 95 7355 756 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, pok. nr 11. Oferty można składać do 31 sierpnia. Najemcy będą mieli trzy miesiące od daty podpisania umowy na wyremontowanie mieskania.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości