W poniedziałek 17 sierpnia Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, które mogą pojawić się na terenie Gorzowa i województwa lubuskiego.
Burzom będzie towarzyszył ulewny deszcz, miejscami do 30 litrów na 1 m.kw. oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie mogą pojawić się również opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 20 w poniedziałek 17 sierpnia do godz. 8 rano we wtorek 18 sierpnia.
Alert pierwszego stopnia dotyczy 11 powiatów na terenie województwa lubuskiego: powiatu gorzowskiego, miasta Gorzów, powiatu krośnieńskiego, międzyrzeckiego, nowosolskiego, słubickiego, sulęcińskiego, świebodzińskiego, wschowskiego, miasta Zielona Góra i powiatu zielonogórskiego.
|
Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Modrzejewska
28 lutego 2026
kup bilet |
|
|
Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę Ankh - Z Wiatrem
20 lutego 2026
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
10 Tenorów - Z miłości do kobiet - Tournée luty i marzec 2026
19 lutego 2026
kup bilet |