Kolorowe festiwale nad Wartą

14 sierpnia 2020, 11:43, red
fot. Dawid Nowakowski/archiwum
W niedzielę 16 sierpnia na mieszkańców Gorzowa czekają dwa wydarzenia, które odbędą się na Wale Okrężnym. Mowa o festiwalu Baniek Mydlanych oraz o Kolor Fest, czyli festiwalu kolorów z proszkami Holi. Organizatorami obu imprez są prywatne firmy.

Na mieszkańców Gorzowa czekają dwie imprezy, które odbędą się w niedzielę 16 sierpnia przy ul. Wał Okrężny, zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Pierwszą z nich jest Festiwal Baniek Mydlanych, który wystartuje o godz. 15. Będzie to zabawa dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Wstęp bezpłatny. Na gorzowian czekają akcesoria do puszczania baniek mydlanych, dmuchańce oraz eurobungee. Będą również konkursy z nagrodami i bańkowe zabawy.

Natomiast o godz. 17.30 rozpocznie się Kolor Fest, czyli Festiwal Kolorów. To impreza, która w ostatnich latach stała się bardzo popularna, a polega na wyrzucaniu kolorowych proszków Holi w rytm muzyki. Wstęp bezpłatny. Organizatorzy przygotowali dla uczestników proszki Holi w 12 kolorach oraz występy dj'ów. Ze względu bezpieczeństwa obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków na teren imprezy.

Organizatorami obu imprez są prywatne firmy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości