Trwa budowa parkingu przy GLS [zdjęcia]

12 sierpnia 2020, 10:34, ak
fot. Anna Kluwak
Obecnie trwają prace przy budowie 23 miejsc parkingowych przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Inwestycja powinna być gotowa do końca października.

Walka o miejsce parkingowe pod każdą przychodnią w Gorzowie to praktycznie codzienność. Rośnie ilość pacjentów i samochodów, a parkingów niestety nie przybywa. Widać to również koło Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego, gdzie kierowcy mają często problem z parkowaniem i zostawiają swoje auta pod okolicznymi blokami, na co skarżą się mieszkańcy.

Dlatego też władze Gorzowa postanowiły, że wybudują nowy parking koło przychodni. Przetarg wygrała firma STAD-BUD z Gorzowa za kwotę 227 tys. zł. W ramach inwestycji zostaną wybudowane 23 miejsca postojowe, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych w pobliżu wejścia do przychodni.

Chociaż pierwsze roboty rozpoczęły się na początku sierpnia, to widać już postęp prac. Teren został już wyrównany, natomiast wykonawca zajmuje się obecnie układaniem krawężników. Większość miejsc parkingowych będzie znajdowała się wzdłuż budynku od strony ul. Piłsudskiego, kilka zostanie wybudowanych od strony ogródków działkowych. Wjazd na nowy parking będzie znajdował się od strony ul. Walczaka za przystankiem autobusowym. Firma STAD-BUD ma czas na realizację inwestycji do 31 października 2020 roku.

Fotoreportaż


1/6 Budowa parkingu przy GLS

1/6 Budowa parkingu przy GLS

2/6 Budowa parkingu przy GLS

2/6 Budowa parkingu przy GLS

3/6 Budowa parkingu przy GLS

3/6 Budowa parkingu przy GLS

4/6 Budowa parkingu przy GLS

4/6 Budowa parkingu przy GLS

5/6 Budowa parkingu przy GLS

5/6 Budowa parkingu przy GLS

6/6 Budowa parkingu przy GLS

6/6 Budowa parkingu przy GLS

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x