Zablokowany wjazd na S3 w Gorzowie

8 sierpnia 2020, 12:01, ak
W sobotnie przedpołudnie na trasie S3 w kierunku morza, a dokładnie węźle Myślibórz doszło do wypadku z udziałem sześciu samochodów osobowych. W związku z tym policja zablokowała wjazd na drogę ekspresową na węźle Gorzów Północ. Samochody jadące w kierunku Szczecina kierowane są na objazd „starą trójką”.

W sobotę 8 sierpnia po godz. 10 na 54 km trasy S3, czyli na węźle Myślibórz doszło do zderzenia sześciu samochodów osobowych. Droga w kierunku Szczecina została zablokowana. Na miejsce zostały wysłane służby.

W związku z wypadkiem na trasie w kierunku morza, gorzowska policja zablokowała wjazd na drogę ekspresową S3 już na węźle Gorzów Północ. Samochody kierowane są objazdem na starą trójkę. To spowodowało, że zarówno na S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ zrobił się 2-kilometrowy korek, zakorkowana jest „stara trójka” w kierunku Myśliborza. Korek tworzy się również ul. Myśliborskiej i Szczecińskiej.

AKTUALIZACJA

godz. 13 - Węzeł Gorzów Północ i trasa S3 w kierunu morza została odblokowana. Natomiast utrudnienia i korek nadal jest na "starej trójce" w stronę Myśliborza.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x