73-letni kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

8 sierpnia 2020, 09:31, ak
fot. Anna Kluwak
W sobotni poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszej przez kierującego volkswagenem. Ranna kobieta została zabrana do szpitala, natomiast policjanci zatrzymali 73-letniemu kierowcy prawo jazdy.

W sobotę 8 sierpnia przed godz. 7 rano przy ul. Piłsudskiego doszło do wypadku. Kierujący volkswagenem potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Na miejsce została wysłana policja i karetka pogotowia.

Mężczyzna jechał lewym pasem ul. Piłsudskiego od ronda Piłsudskiego w kierunku ronda Górczyńskiego, natomiast kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych od strony ul. Niepodległości w kierunku apteki Ziko.

- Na środkowym i prawym pasie ul. Piłsudskiego zatrzymały się pojazdy, które ustąpiły pierwszeństwa i przepuszczały kobietę przez przejście dla pieszych. Natomiast lewym pasem jechał 73-letni kierowca volkswagena, który nie zatrzymał się i potrącił pieszą. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala, natomiast policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci czekają na wieści ze szpitala na temat obrażeń, jakich doznała potrącona kobieta.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości