Gorzów: Złodzieje aut zatrzymani. Skradzione samochody odzyskane

7 sierpnia 2020, 11:20, red
zdjęcie poglądowe
Policjanci z wydziału kryminalnego gorzowskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzieże samochodów na terenie Gorzowa i województwa wielkopolskiego. Celem złodziei były przede wszystkim samochody marki audi. Kryminalnym udało się odzyskać łącznie cztery skradzione auta.

W ostatnich tygodniach doszło do kilku kradzieży samochodów na terenie Gorzowa. Łupem złodziei padały głównie samochody marki audi A6. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

- Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej dokładnie prześwietlili środowisko przestępcze typując osoby, które mogły mieć związek z tymi zdarzeniami, analizując metody działania przestępców. Żmudna praca operacyjna pozwoliła zebrać materiał dowodowy i zatrzymać czterech mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat podejrzewanych o kradzieże z włamaniem do pojazdów na terenie naszego miasta - Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjantom udało się odzyskać trzy samochody marki audi A6, które zostały skradzione na terenie Gorzowa oraz jedno auto z miejscowości Śrem w województwie wielkopolskim. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóm mężczyznom zarzutów kradzieży pojazdów oraz dwóm mężczyznom zarzutów paserstwa. Trzech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych. Grozi im do 10 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości