Policyjny pościg za pijanym kierowcą hondy

7 sierpnia 2020, 10:30, ak
fot. archiwum
W piątek nad ranem w podgorzowskich Chwalęcicach policjanci próbowali zatrzymać do kontroli kierującego hondą. Mężczyzna jednak zignorował sygnały funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Policyjny pościg zakończył się przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od kierowcy Joker Taxi pod numerem telefonu 45 00 66 400. W piątek 7 sierpnia przed godz. 4 rano policjanci z gorzowskiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli kierującego hondą w miejscowości Chwalęcice.

- Kierujący hondą nie reagował na sygnały policjantów i zaczął uciekać, więc funkcjonariusze ruszyli w pościg. Mężczyznę udało się zatrzymać przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Był pod wpływem alkoholu. Obecnie trwają czynności z jego udziałem – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej.

Pijany kierowca, zanim został zatrzymany uderzył w hałdę piachu przy ul. Żwirowej. Następnie porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Po chwili był już w rękach policjantów. Mężczyzna odpowie za ucieczkę przed policją oraz za jazdę pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości