Nocna bójka na os. Staszica

7 sierpnia 2020, 08:18, ak
fot. czytelniczka Kinga
W czwartek w nocy przy ul. Reja w Gorzowie doszło bójki pomiędzy pijanymi mężczyznami. Na miejsce zostały wysłane dwie karetki pogotowia oraz kilka policyjnych patroli. Nikt nie został zatrzymany.

„Co się dzieje przy ul. Reja?”, "Co się dzieje? Ktoś coś wie? Policja szuka kogoś, inni ludzie pobici" takie wiadomości otrzymał portal gorzowianin.com w czwartek 6 sierpnia po godz. 23.30. Wszystko przez to, że przed jednym z bloków pojawiły się dwie karetki pogotowia i kilka policyjnych radiowozów. Wśród sygnałów jakie docierały do redakcji od czytelników, miało dojść do pobicia czy nawet ktoś miał zostać postrzelony.

Jak się okazało, dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Reja miało dojść do bójki dużej grupy osób. - Z uwagi na zgłoszenie na miejsce zostały zadysponowane większe siły. Ostatecznie okazało się, że pobili się pijani mężczyźni. Nikt nie został zatrzymany – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według relacji mieszkańców ul. Reja, grupa pijanych mężczyzn miała się bić już wcześniej na klatce schodowej, natomiast po godz. 23 przenieśli się przed blok. Dwie osoby miały również dostać butelkami w głowę, stąd na ich głowach znalazły się bandaże.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości