Wiadomości

Kolejny pracownik GRH zakażony koronawirusem

3 sierpnia 2020, 12:05, ak
fot. gorzowianin.com
Sanepid objął kwarantanną 26 osób, które miały kontakt z mężczyzną pobierającym opłaty na ryneczku przy Jerzego. Jak się okazało, koronawirusa potwierdzono u drugiego pracownika Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

W poniedziałek 3 sierpnia ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 13 osobach zakażonych koronawirusem w województwie lubuskim. Wśród nowych pacjentów jest również mieszkaniec Gorzowa. Jak się dowiedział portal gorzowianin.com, to kolejny pracownik Gorzowskiego Rynku Hurtowego, który miał kontakt z mężczyzną pobierającym opłaty na ryneczku przy Jerzego u którego w ubiegłym tygodniu potwierdzono obecność koronawirusa. Mężczyzna przebywa obecnie w gorzowskim szpitalu, jest w ciężkim stanie.

- Sanepid objął kwarantanną 26 osób, które miały kontakt z pracownikiem Gorzowskiego Rynku Hurtowego u którego w ubiegłym tygodniu potwierdzono obecność COVID-19. Od tych wszystkich osób pobierane są wymazy i przeprowadzane testy na obecność koronawirusa. Tym samym potwierdziliśmy obecność COVID-19 u drugiego pracownika GRH. Ustalamy z kim miał kontakt mężczyzna, te osoby również zostaną objęte kwarantanną – mówi portalowi gorzowianin.com Katarzyna Wojciechowska z Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

To oznacza, że już dwóch pracowników Gorzowskiego Rynku Hurtowego ma potwierdzonego koronawirusa. Póki co, ryneczek przy Jerzego nie został zamknięty. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości