Koncertowa promocja Gorzowa [zdjęcia]

3 sierpnia 2020, 09:38, red
fot. Anna Kluwak
Publiczność, która zgromadziła się w niedzielny wieczór w gorzowskim amfiteatrze świetnie się bawiła podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Impreza była również transmitowana na żywo i oglądało ją ponad 2,6 mln telewidzów, co było świetną promocją miasta Gorzowa na antenie ogólnopolskiej.

W niedzielę 2 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbył się koncert Wakacyjna Trasa Dwójki, który był transmitowany na żywo na antenie TVP2. Można lubić Telewizję Polską czy też nie, ale patrząc obiektywnie, organizatorzy stanęli na najwyższym poziomie organizując tę imprezę w amfiteatrze. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wszelkie względy bezpieczeństwa zostały zachowane.

Na widowni mogło się znaleźć maksymalnie 999 osób. Każda osoba, która z darmową wejściówką chciała wejść na teren amfiteatru, musiała poddać się pomiarowy temperatury, wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia, a do tego mieć założoną maseczkę na twarzy. Przed wejściem do amfiteatru można było również zdezynfekować ręce. Co istotne, maseczka była obowiązkowa przez cały wieczór, jeżeli ktoś ją ściągnął chociaż na chwilę, był upominany przez służby porządkowe. Tak samo, było pilnowane zachowanie odpowiedniego dystansu na widowni. Miejsca były wyznaczone za pomocą taśmy i balonów. Jeżeli ktoś siedział za blisko siebie, podchodził do niego pracownik ochrony i prosił o rozsunięcie się.

Niedzielny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w gorzowskim amfiteatrze otworzyła Cleo, następnie wystąpił zespół Piękni i Młodzi oraz Andre. Ponadto na scenie mogliśmy zobaczyć takich artystów jak Gromee, zespół Golec uOrkiestra, Sami Harb, Blue Cafe, Top Girls, Mateusz Mijal, Ryszard Makowski oraz Łzy.

Publiczność zgromadzona w gorzowskim amfiteatrze świetnie się bawiła przez cały wieczór, pomimo maseczek na twarzy. Ludzie tańczyli, śpiewali i klaskali. Zgodnie przyznawali, że dawno takiej imprezy nie było w Gorzowie. Oprócz dobrej zabawy, koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki to również świetna promocja dla miasta Gorzowa. Koncert na żywo oglądało ponad 2,6 mln widzów przed telewizorami w całej Polsce. Natomiast przez cały wieczór nazwa „Gorzów Wielkopolski” padła kilkadziesiąt razy z ust prowadzących imprezę.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x