Zamknięta Drzymały koło amfiteatru

1 sierpnia 2020, 12:33, red
fot. archiwum
Kierowcy poruszający się ul. Drzymały muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu do końca weekendu. Wszystko przez zamknięcie fragmentu ul. Drzymały od ul. 30 Stycznia do Borowskiego z powodu organizacji imprezy „Wakacyjna Trasa Dwójki” w gorzowskim amfiteatrze.

W sobotę 1 sierpnia o godz. 9 została zamknięta ul. Drzymały na odcinku od ul. 30 Stycznia do Borowskiego. Droga została wyłączona z ruchu z powodu organizacji imprezy „Wakacyjna Trasa Dwójki”. Fragment ul. Drzymały koło amfiteatru będzie wyłączony z ruchu do poniedziałku 3 sierpnia do godz. 2 w nocy. Przez ten czas ul. 30 Stycznia na odcinku od Dąbrowskiego do Drzymały będzie drogą bez przejazdu.

Same koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędą się w niedzielę 2 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze. Początek koncertów zaplanowano na godz. 20.40. Na scenie zobaczymy takich artystów jak Cleo, Gromee, zespół Piękni i Młodzi, Łzy, Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Top Girls czy Ryszard Makowski oraz Mateusz Mijal. Impreza będzie transmitowana na żywo na antenie TVP2, a poprowadzi ją Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora.

Ze względu na ograniczenia sanitarne spowodowane pandemią koronawirusa, na widownię amfiteatru będzie mogło wejść maksymalnie 999 osób. Wszystkie darmowe zaproszenia zostały już zarezerwowane.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x