Wiadomości

Trzy zdarzenia na trasie S3. Droga nad morze zakorkowana [zdjęcia]

1 sierpnia 2020, 10:50, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W sobotni poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do trzech zdarzeń drogowych. Kierowcy, którzy jadą nad morze utknęli nawet w kilkukilometrowych korkach.

Niemal w tym samym czasie w sobotę 1 sierpnia po godz. 10 doszło do trzech zdarzeń drogowych na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa. Natężenie ruchu na pasie w kierunku morza jest bardzo duże, więc o tragedię nie trudno.

Na 98 km drogi ekspresowej S3 na wysokości Deszczna zderzyły się dwa auta marki renault. - Kierujący jednym z renault nie zachował należytej ostrożności i odpowiedniej odległości od poprzedzającego go auta. Doszło do do najechania na tył. Lewy pas w kierunku Gorzowa jest zablokowany – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Natomiast na 99 km doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, a na 101 km trasy S3 w kierunku Gorzowa zderzyło się aż 5 pojazdów. Tutaj wszystkie samochody stoją na lewym pasie, więc tworzą się korki. Według informacji, które docierają do nas od kierowców, korek może wynosić nawet 3 km.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzających pojazdów i ściągnięcie nogi z gazu, tak aby każdy bezpiecznie dojechał w wyznaczone miejsce - podkreśla Maludy.

AKTUALIZACJA

Korek na S3 ma już długość 5 km i zaczyna się już na 106 km trasy S3 w kierunku Gorzowa.

Fotoreportaż


1/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

1/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

2/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

2/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

3/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

3/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

4/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

4/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

5/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

5/5 Trzy zdarzenia drogowe na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości