Zobacz, jak pijany kierowca opla taranuje betonowy płot [film]

30 lipca 2020, 16:00, red
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Nagranie z monitoringu pokazuje moment, w którym pijany kierowca opla dosłownie rozwala i taranuje betonowy płot.

W środę portal gorzowianin.com informował o wypadku z udziałem pijanego kierowcy w podgorzowskim Ulimiu. Pijany 38-latek z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę opla i dosłownie zmiótł betonowy murek na odcinku kilkunastu metrów. Mężczyzna miał w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu, został zatrzymany przez policję.

Natomiast w czwartek 30 lipca otrzymaliśmy film z monitoringu, który zarejestrował moment wypadku. Na nagraniu widać, jak pędzący samochód uderza w ogrodzenie, które taranuje. Pojazd wskutek silnego uderzenia został kilka razy obrócony i zatrzymał się na boku. Kiedy opel uderza w ogrodzenie, z murku zaczynają lecieć cegły, które zachowują się jak pociski i niszczą elewację domu.

Mieszkańcy domu mówią o szczęściu w nieszczęściu, ponieważ w momencie wypadku na podwórku nie było nikogo. Natomiast właściciel domu, był kilka minut wcześniej wynieść śmieci do pojemników, które znajdowały się w pobliżu bramy, gdzie zatrzymało się auto.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości