• Pojutrze /1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.

Kompletny Zmarzlik w Złotym Kasku

27 lipca 2020, 21:30, mk
Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów – Bartosz Zmarzlik zdobył komplet punktów w rozgrywanym w Bydgoszczy turnieju o Złoty Kask. Drugi był Przedpełski, który wygrał w biegu dodatkowym z Kasprzakiem.

Na 10 miejscu zameldował się w trzeci z gorzowskich zawodników – Szymon Woźniak. Dla Bartosza Zmarzlika to pierwszy Złoty Kask w jego karierze. Mistrz Świata zdobył w Bydgoszczy komplet 15 punktów. Drugi był Paweł Przedpełski, który zdobył punktów 12. Tyle samo na swoim koncie miał Krzysztof Kasprzak, ale zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów, w biegu dodatkowym musiał uznać wyższość Przedpełskiego.