Sikorskiego niemal cała gotowa

23 lipca 2020, 16:33, red
fot. archiwum UM
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego udostępni dla ruchu jeden z ostatnich odcinków remontowanej drogi. Kierowcy będą mogli już jeździć na odcinku od ul. Garbary do Kosynierów Gdyńskich. Cały czas trwają prace na ostatnim etapie w rejonie ronda przy Rolniku.

Inwestycja jaką jest przebudowa ul. Sikorskiego ma obecnie 11 miesięcy poślizgu, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu remont zbliża się do końca. Firma Trakcja PRKiI S.A. planuje w nocy z piątku 24 lipca na sobotę 25 lipca otworzyć dla ruchu jeden z ostatnich odcinków remontowanej drogi od ul. Garbary do Kosynierów Gdyńskich.

Ten fragment ul. Sikorskiego zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach, przy czym jadąc od ul. Chrobrego kierowcy zostaną skierowani w jednokierunkową ul. Kosynierów Gdyńskich, którą dojadą do ul. Estkowskiego. Nie ulegnie zmianie ruch na ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Dworcowej i Orląt Lwowskich do Kosynierów Gdyńskich. Wszystko przez to, że wciąż trwają prace w rejonie ronda przy Rolniku, czyli na ostatnim etapie inwestycji.

Kiedy możemy spodziewać się zakończenia wszystkich prac? Najprawdopodobniej w sierpniu, czyli rok po pierwotnym terminie. Odbiory drogi potrwają zapewne do końca wakacji.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x