Wiadomości

Sikorskiego niemal cała gotowa

23 lipca 2020, 16:33, red
fot. archiwum UM
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego udostępni dla ruchu jeden z ostatnich odcinków remontowanej drogi. Kierowcy będą mogli już jeździć na odcinku od ul. Garbary do Kosynierów Gdyńskich. Cały czas trwają prace na ostatnim etapie w rejonie ronda przy Rolniku.

Inwestycja jaką jest przebudowa ul. Sikorskiego ma obecnie 11 miesięcy poślizgu, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu remont zbliża się do końca. Firma Trakcja PRKiI S.A. planuje w nocy z piątku 24 lipca na sobotę 25 lipca otworzyć dla ruchu jeden z ostatnich odcinków remontowanej drogi od ul. Garbary do Kosynierów Gdyńskich.

Ten fragment ul. Sikorskiego zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach, przy czym jadąc od ul. Chrobrego kierowcy zostaną skierowani w jednokierunkową ul. Kosynierów Gdyńskich, którą dojadą do ul. Estkowskiego. Nie ulegnie zmianie ruch na ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Dworcowej i Orląt Lwowskich do Kosynierów Gdyńskich. Wszystko przez to, że wciąż trwają prace w rejonie ronda przy Rolniku, czyli na ostatnim etapie inwestycji.

Kiedy możemy spodziewać się zakończenia wszystkich prac? Najprawdopodobniej w sierpniu, czyli rok po pierwotnym terminie. Odbiory drogi potrwają zapewne do końca wakacji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości