Fragment Sikorskiego zostanie otwarty dla ruchu

16 lipca 2020, 11:51, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego wprowadzi docelową organizację ruchu na odcinku od ul. Pocztowej do Garbary. Odcinek ten zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach.

Remont ul. Sikorskiego powoli zbliża się do końca, według ostatnich zapowiedzi wykonawcy, wszystkie prace powinny zostać zakończone w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie inwestycja ma już 11 miesięcy poślizgu - pierwotnie ul. Sikorskiego miała być gotowa do 23 sierpnia 2019 roku.

Dobra wiadomość jest taka, że w nocy z piątku 17 lipca na sobotę 18 lipca zostanie udostępniony kolejny fragment ul. Sikorskiego dla ruchu. Chodzi o odcinek od ul. Pocztowej do ul. Garbary, gdzie zostanie wprowadzona już stała organizacja ruchu – kierowcy będą mogli się poruszać w obu kierunkach.

Oprócz tego, przywrócony zostanie pierwotny kierunek ruchu na ul. Pocztowej (kierowcy będą poruszać się od Chrobrego do Sikorskiego wyłącznie w jednym kierunku) oraz ul. Starej (kierowcy będą poruszać się od Strzeleckiej do Pocztowej).

Z uwagi na trwającą przebudowę ul. Spichrzowej i jej zamknięcie (na odcinku od ulicy Chrobrego do Garbary), nie przewiduje się zmian na ul. Młyńskiej, która w dalszym ciągu pozostanie drogą dwukierunkową, bez możliwości parkowania na jezdni.

Nie ulegnie zmianie ruch na ul. Sikorskiego na odcinku od Dworcowej i Orląt Lwowskich do Garbary. Obecnie prowadzone są tam jeszcze prace. Wykonawca planuje oddać ten odcinek dla ruchu pod koniec przyszłego tygodnia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x