Wiadomości

Fragment Sikorskiego zostanie otwarty dla ruchu

16 lipca 2020, 11:51, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego wprowadzi docelową organizację ruchu na odcinku od ul. Pocztowej do Garbary. Odcinek ten zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach.

Remont ul. Sikorskiego powoli zbliża się do końca, według ostatnich zapowiedzi wykonawcy, wszystkie prace powinny zostać zakończone w ciągu najbliższych tygodni. Obecnie inwestycja ma już 11 miesięcy poślizgu - pierwotnie ul. Sikorskiego miała być gotowa do 23 sierpnia 2019 roku.

Dobra wiadomość jest taka, że w nocy z piątku 17 lipca na sobotę 18 lipca zostanie udostępniony kolejny fragment ul. Sikorskiego dla ruchu. Chodzi o odcinek od ul. Pocztowej do ul. Garbary, gdzie zostanie wprowadzona już stała organizacja ruchu – kierowcy będą mogli się poruszać w obu kierunkach.

Oprócz tego, przywrócony zostanie pierwotny kierunek ruchu na ul. Pocztowej (kierowcy będą poruszać się od Chrobrego do Sikorskiego wyłącznie w jednym kierunku) oraz ul. Starej (kierowcy będą poruszać się od Strzeleckiej do Pocztowej).

Z uwagi na trwającą przebudowę ul. Spichrzowej i jej zamknięcie (na odcinku od ulicy Chrobrego do Garbary), nie przewiduje się zmian na ul. Młyńskiej, która w dalszym ciągu pozostanie drogą dwukierunkową, bez możliwości parkowania na jezdni.

Nie ulegnie zmianie ruch na ul. Sikorskiego na odcinku od Dworcowej i Orląt Lwowskich do Garbary. Obecnie prowadzone są tam jeszcze prace. Wykonawca planuje oddać ten odcinek dla ruchu pod koniec przyszłego tygodnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości