Wiadomości

Zniszczenia w parku Siemiradzkiego po ulewie

15 lipca 2020, 12:29, red
fot. czytelniczka Elżbieta
Mieszkanka Gorzowa zwraca uwagę na szkody, które zostały wyrządzone w parku Siemiradzkiego przez ostatnią ulewę. Intensywne opady deszczy wymyły skarpę przy schodach terenowych, tak że zostały odsłonięte kable. Zniszczenia mają zostać naprawione w ciągu najbliższych dni.

W ostatnich tygodniach przez Gorzów przeszły dwie burze, którym towarzyszyły intensywne opady deszczu. Po ostatniej ulewie, która miała miejsce w piątek 10 lipca ucierpiał również park Siemiradzkiego, na co zwróciła uwagę czytelniczka portalu gorzowianin.com.

- Codziennie idę przez park Siemiradzkiego od ul. Drzymały do ul. Walczaka. Po ulewach park jest zniszczony. Woda wymyła piach wzdłuż ścieżki i schodów, przez co kable od oświetlenia są na wierzchu. Może dojść do jakiegoś nieszczęścia. Na dole przy schodach jest łacha piachu. Nie widać, żeby służby sprzątały – pisze w mailu do redakcji czytelniczka Elżbieta.

O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa. Jak się okazało, sprawa jest doskonale znana urzędnikom. - Szkody, jakie powstały w parku Siemiradzkiego po ulewie zostały zdokumentowane. Wykonawca został również poinformowany o zniszczeniach w parku. Prace naprawcze ruszą w najbliższych dniach. Część zniszczeń zostanie naprawiona przez wykonawcę, a reszta przez służby miejskie – tłumaczy Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości