Wiadomości

Zniszczenia w parku Siemiradzkiego po ulewie

15 lipca 2020, 12:29, red
fot. czytelniczka Elżbieta
Mieszkanka Gorzowa zwraca uwagę na szkody, które zostały wyrządzone w parku Siemiradzkiego przez ostatnią ulewę. Intensywne opady deszczy wymyły skarpę przy schodach terenowych, tak że zostały odsłonięte kable. Zniszczenia mają zostać naprawione w ciągu najbliższych dni.

W ostatnich tygodniach przez Gorzów przeszły dwie burze, którym towarzyszyły intensywne opady deszczu. Po ostatniej ulewie, która miała miejsce w piątek 10 lipca ucierpiał również park Siemiradzkiego, na co zwróciła uwagę czytelniczka portalu gorzowianin.com.

- Codziennie idę przez park Siemiradzkiego od ul. Drzymały do ul. Walczaka. Po ulewach park jest zniszczony. Woda wymyła piach wzdłuż ścieżki i schodów, przez co kable od oświetlenia są na wierzchu. Może dojść do jakiegoś nieszczęścia. Na dole przy schodach jest łacha piachu. Nie widać, żeby służby sprzątały – pisze w mailu do redakcji czytelniczka Elżbieta.

O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa. Jak się okazało, sprawa jest doskonale znana urzędnikom. - Szkody, jakie powstały w parku Siemiradzkiego po ulewie zostały zdokumentowane. Wykonawca został również poinformowany o zniszczeniach w parku. Prace naprawcze ruszą w najbliższych dniach. Część zniszczeń zostanie naprawiona przez wykonawcę, a reszta przez służby miejskie – tłumaczy Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości