Wiadomości

Polska Noc Kabaretowa 2020 w Gorzowie

26 lipca 2020, 16:00, red
W sobotę 26 września w gorzowskim amfiteatrze wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe, a wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej 2020. Impreza została przeniesiona z maja na wrzesień z powodu pandemii koronawirusa. Na scenie amfiteatru wystąpi m.in. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile czy Kabaret Nowaki. Dawka humoru gwarantowana.

Polska Noc Kabaretowa 2020 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tegoroczna impreza, która miała się odbyć 22 maja w gorzowskim amfiteatrze została przeniesiona na jesień z powodu pandemii koronawirusa. Widowisko odbędzie się w sobotę 26 września o godz. 19 w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie.

Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek. Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2020 na scenie gorzowskiego amfiteatru wystąpią: Kabaret Moralnego Niepojoju, Kabaret Skeczów Mężczących, Kabaret Smile, Kabaret K2 oraz Kabaret Nowaki.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości