Wiadomości

Golas ponownie pojawił się na cmentarzu

14 lipca 2020, 09:51, red
fot. Lubuska policja
W poniedziałkowy wieczór nagi mężczyzna ponownie pojawił się na cmentarzu przy ul. Żwirowej. To kolejny przypadek w tym miejscu w ciągu ostatnich miesięcy. Tym razem mężczyzna zaczepił kobietę z dzieckiem, która odwiedzała groby bliskich.

W poniedziałkowy wieczór 13 lipca przed godz. 21 na cmentarzu przy ul. Żwirowej ponownie pojawił się nagi mężczyzna. Tym razem golas zaczepił znajdującą się na nekropolii kobietę z dzieckiem, a następnie uciekł w krzaki. Informację na ten temat otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem 45 00 66 400.

Policja potwierdza, że rzeczywiście otrzymała takie zgłoszenie. - Wysłaliśmy na miejsce kilka policyjnych patroli, które sprawdziły teren cmentarza oraz parku. Niestety nie udało się zatrzymać nagiego mężczyzny. Sprawę traktujemy bardzo poważnie i mamy nadzieję, że to tylko kwestia czasu jak zatrzymamy tę osobę - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Nagi mężczyzna pojawia się w rejonie cmentarza przy ul. Żwirowej i w parku Słowiańskim od 2017 roku. Ostatni raz pojawił się na nekropolii w poniedziałek 8 czerwca. Wówczas zaczepił kobietę, która odwiedziła cmentarz razem z wnuczkami. Mieszkańcy Gorzowa podkreślają, że zanim policja dotrze na miejsce, golas odnajduje w krzakach swój plecak z ubraniami i dlatego jest póki co nieuchwytny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości