Kierowca audi uderzył w drzewo i betonowy murek

11 lipca 2020, 20:08
fot. Wypadki Gorzów
Do poważnego wypadku doszło w sobotnie popołudnie przy ul. Matejki w Gorzowie. Kierujący audi uderzył w drzewo i betonowy murek. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń, został zabrany do szpitala.

W sobotnie popołudnie 11 lipca około godz. 17 przy ul. Matejki doszło do poważnego wypadku z udziałem kierującego audi. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń 22-letni kierujący audi jechał ul. Matejki w dół w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskich. Z niewiadomych przyczyn, tuż za łukiem drogi zjechał na chodnik, a następnie uderzył w drzewo i betonowy murek koło sklepu z częściami elektronicznymi. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało poważnie zniszczone. Natomiast betonowy murek został dosłownie rozwalony.

- 22-letni kierowca audi został przetransportowany do gorzowskiego szpitala. Doznał poważnych obrażeń. Gorzowscy policjanci będą wyjaśniali okoliczności wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->