Pierwszy lokal ponownie otwiera się na bulwarze [zdjęcia]

10 lipca 2020, 14:23, red
fot. gorzowianin.com
W piątek 10 lipca na Bulwarze Wschodnim w Gorzowie po trzech latach przerwy, ponownie otworzy się Bulwar Sport Pub. Będzie to pierwszy lokal, który wróci pod nisze po remoncie estakady kolejowej. Jak się okazuje, prace remontowe ruszyły również Santa Fee oraz Livingroom Restaurant.

Bulwar Wschodni i Zachodni w Gorzowie przed remontem estakady kolejowej w Gorzowie tętnił życiem, zwłaszcza w weekendy. Było to ulubione miejsce odpoczynku gorzowian, którzy mogli wybrać się tam nie tylko na spacer, ale również na obiad, kawę, drinka czy też wieczorem pobawić się. Restauracje i puby na Bulwarze Wschodnim i Zachodnim w Gorzowie z uwagi na remont estakady kolejowej musiały zawiesić swoją działalność w maju 2017 roku.

Teraz po ponad trzech latach przerwy, pierwszy lokal ponownie wróci na bulwar. W piątek 10 lipca o godz. 18 jako pierwszy otwiera się Bulwa Sport Pub. Właściciel lokalu zaprasza na początek na zimne piwo i napoje oraz tradycyjnie na transmisje sportowe. W piątkowy wieczór o godz. 18 będzie można obejrzeć transmisję meczu żużlowego ROW Rybnik - Unia Leszno, a o godz. 20.30 Sparta Wrocław - GKM Grudziądz. Oczywiście miłośnicy sportu będą mogli oglądać nie tylko żużel, ale również m.in. mecze piłki nożnej. Przed pubem powstał ogródek, gdzie będzie można posiedzieć pod parasolami.

Umowę z PKP PLK podpisali także właściciele Santa Fee oraz Livingroom Restaurant, którzy ruszyli z pracami adaptacyjnymi w niszach. Na otwarcie tych lokali będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, bo prac jest sporo. A to oznacza, że minie jeszcze dużo czasu zanim bulwar ponownie zapełni się restauracjami i pubami.

Przed remontem estakady kolejowej dziewięciu przedsiębiorców prowadziło swoją działalność na nadwarciańskich bulwarach. Jak informuje PKP PLK, pięciu przedsiębiorców podpisało umowy na wynajem nisz, natomiast czterech zrezygnowało z prowadzenia swojej działalności na bulwarach. - Przygotowujemy przetarg, który pozwoli wyłonić nowych najemców – mówi portalowi gorzowianin.com Radosław Śledziński z PKP Polskie Linie Kolejowe.

Fotoreportaż


1/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

1/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

2/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

2/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

3/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

3/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

4/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

4/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

5/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

5/5 Bulwar Sport Pub czeka na otwarcie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x