Wiadomości

Gorzów: Ukradli skrzynkę z datkami na hospicjum

3 lipca 2020, 22:30, red
W czwartkowe popołudnie doszło do zuchwałej kradzieży w Kupcu Gorzowskim. Dwaj nastolatkowie ukradli skrzynkę z datkami na hospicjum. Złodzieje porzucili pustą skrzynkę w pobliżu ogródków działkowych. Sprawą zajmuje się policja.

W czwartkowe popołudnie 2 lipca po godz. 18 dwóch nastolatków dokonało zuchwałej kradzieży w Kupcu Gorzowskim przy ul. Witosa. Młodzi złodzieje ukradli drewnianą skrzynkę z napisem "Dar dla hospicjum św. Kamila", która stała w holu pasażu handlowego. Do skrzynki były wrzucane pieniądze na rzecz hospicjum.

Nastolatkowie jak gdyby nigdy nic zabrali drewnianą skrzynkę z pieniędzmi i uciekli. Jeden z nich miał maseczkę ochronną na twarzy, a drugi nie miał w ogóle zasłoniętych ust i nosa. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na miejsce została wezwana policja.

Jak się okazało, złodzieje porzucili opróżnioną skrzynkę w rejonie ogródków działkowych przy ul. Niepodległości. Policjanci znaleźli pustą skrzynkę, która została zabezpieczona. Trwa ustalanie tożsamości nastolatków.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości