Wiadomości

Nocny napad na stację paliw

1 lipca 2020, 17:03, red
Zamaskowany mężczyzna dokonał napadu na stację paliw przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Napastnik z nożem w ręku ukradł ze stacji paliw nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy.

W nocy z poniedziałku 29 czerwca na wtorek 30 czerwca doszło do napadu na stację paliw przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł na stację paliw i zażądał od pracownika pieniędzy oraz towaru.

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Około godz. 3 w nocy na stację paliw wszedł zamaskowany mężczyzna. Zażądał wydania pieniędzy oraz papierosów i alkoholu, po tym jak otrzymał towar i pieniądze uciekł. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Po tym, jak mężczyzna ukradł pieniądze, alkohol i papierosy, uciekł ze stacji paliw. Policjanci zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadka zdarzenia. Trwają poszukiwania sprawcy.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości