Na Starym Rynku stanie scena plenerowa

30 czerwca 2020, 13:39, red
fot. gorzowianin.com
W pierwszy weekend lipca miasto rusza z projektem „Dobry wieczór Gorzów” w ramach którego w każdy weekend wakacji będą odbywały się spotkania kulturalne. Scena plenerowa zostanie ustawiona na Starym Rynku.

Władze Gorzowa odwołały Dni Gorzowa, które miały się odbyć w dniach 20-21 czerwca oraz Koniec Lata Party i Moto Racing Show, które było zaplanowane na sobotę 29 sierpnia. Wszystko przez pandemię koronawirusa i zakaz organizowania imprez masowych.

Dlatego też miasto postanowiło zapewnić zupełnie inną rozrywkę mieszkańcom Gorzowa. - To będzie wyjątkowe lato i zupełnie inne niż wszystkie do tej pory wakacje w Gorzowie. Zjednoczone Siły Kultury i miasto Gorzów zapraszają mieszkańców na cykl spotkań kulturalnych na Starym Rynku – mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

A wszystko w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”, który rusza w sobotę 4 lipca o godz. 19. Na Starym Rynku zostanie ustawiona scena plenerowa. Projekt zakłada, że w każdy weekend lipca i sierpnia na scenie tuż przy katedrze będą prezentować się gorzowscy artyści m.in. z Filharmonii Gorzowskiej, Teatru im. Juliusza Osterwy oraz inni, związani z miastem i gorzowskimi instytucjami kultury.

Spotkania kulturalne będą odbywać się przez całe wakacje - w soboty o godz. 19, a w niedziele o godz. 17.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x