Złodzieju, oddaj auto mojego taty

28 czerwca 2020, 21:17, red
Z parkingu przy Tesco na Górczyńskiej został skradziony bus marki fiat ducato. Jak się okazało, pojazd należał do rodziny niepełnosprawnego chłopca z Gorzowa. Dlatego też pojawił się apel do złodzieja, aby oddał samochód.

W mijający weekend z parkingu Tesco przy ul. Górczyńskiej został skradziono busa marki fiat ducato o numerze rejestracyjnym FGW 5JS1. Na obu bokach plandeki był napis "Transport 508 311 279". Jak się okazało samochód należał do rodziny 5-letniego Kubusia, który walczy z SMA, czyli z rdzeniowym zanikiem mięśni i porusza się na wózku. Natomiast pojazd narzędziem pracy i utrzymania rodziny.

Dlatego też pojawił się apel do złodzieja, aby oddał samochód. „Drogi panie złodzieju, proszę oddaj auto. Zostaw gdziekolwiek, tylko daj znać gdzie mamy po niego jechać. Tato bardzo ciężko pracował, aby spłacić raty, zostawiał mnie z mamą na całe tygodnie, wyjeżdżał z myślą że może już mnie nie zobaczyć, bo właśnie wtedy tak bardzo walczyłem o oddech. Jak pewnie zauważyłeś auto jest bardzo zadbane i świeżo po naprawach. Tata bardzo dbał o nie, bo było to nasze wyjście awaryjne, gdy nie miał zajęcia w budowlance, ale to też wiesz bo były na pace narzędzia i betoniarka, które mój tata potrzebował do pracy. Nie mieliśmy autocasco. Spytasz dlaczego, pewnie dlatego że ciągle brakuje nam pieniędzy na sprzęt, na rehabilitację. Proszę oddaj auto taty, on jest dzisiaj bardzo smutny. Nie rozmawia i nie uśmiecha się do mnie – czytamy w emocjonalnym wpisie na profilu „Pomoc dla Kubusia Mazurkiewicza”.

Jeżeli ktoś widział samochód lub może mieć jakiekolwiek informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z policją lub pod numerem telefonu 508 311 279 lub 725 923 237 z rodziną państwa Mazurkiewicz.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x