Wiadomości

Skrzypek zagra na ulicach Gorzowa

25 czerwca 2020, 09:35, red
fot. archiwum
Od czwartku 25 czerwca do końca miesiąca dźwięki muzyki klasycznej będzie można usłyszeć w wielu miejscach na terenie miasta. Wszystko za sprawą muzyka Tomasza Żeleśkiewicza, który postanowił ruszyć z akcją minirecitali na ulicach Gorzowa.

Tomasz Żeleśkiewicz to muzyk, skrzypek oraz wolontariusz fundacji „Dogonić marzenia”, blisko współpracujący z szefem gorzowskiego oddziału fundacji, Tomaszem Manikowskim, radnym, społecznikiem i pracownikiem GCPR. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu i Uniwersytetu w Szczecinie. W 2013 roku założył zespół DUO Virtuosa, łącząc muzykę klasyczną z gatunkami muzyki blues, pop, rap i jazz.

Wakacyjne granie dla mieszkańców Gorzowa to społeczny projekt fundacji „Dogonić marzenia”, a Tomasz Żeleśkiewicz dla gorzowian zagra pro bono, czyli nie będzie pobierał wynagrodzenia za zwoje występy.

Pierwszy koncert już w czwartek 25 czerwca o godz. 10 przed Urzędem Miasta przy il. Sikorskiego. W kolejnych dniach będzie można posłuchać muzyki na bulwarze, Kwadracie, parku Róż i na skwerze przy łaźni miejskiej. Harmonogram może jeszcze ulec zmianie, a to oznacza, że muzyk pojawi się w dodatkowych miejscach na terenie miasta.

Muzyczny harmonogram wakacyjnego grania w Gorzowie

czwartek 25 czerwca

godz. 10 - okolice Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego

godz. 16 - Stary Rynek

piątek 26 czerwca

godz. 18 Stary Rynek

sobota 27 czerwca

godz. 18 - bulwar

poniedziałek 29 czerwca

godz. 12 - Kwadrat

godz. 14 - Park Róż

wtorek 30 czerwca

godz. 10 – ul. Hawelańska

godz. 12 - skwer przy łaźni miejskiej


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości